۱۳۹۷/۰۷/۱۴
استاندار فارس در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح به مناسبت هفته ناجا:

پلیس باید ملبس به قانون باشد/ آرامش حاکم بر جامعه مرهون تلاش نیروهای مسلح است

نماینده عالی دولت در استان فارس با تاکید بر اینکه برای تقویت نظم و امنیت و آرامش باید قانون به عنوان مبنای ارزش در جامعه تسری یابد، گفت: پلیس باید ملبس به قانون باشد و زمینه گسترش قانون را در جامعه فراهم کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، مهندس اسماعیل تبادار در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان فارس به مناسبت هفته نیروی انتظامی، با گرامیداشت این هفته و تبریک به حافظان نظم و امنیت جامعه در نیروی انتظامی، امنیت را مهمترین نیاز هر جامعه برای زیست مردم دانست و یادآور شد: خداوند متعال امنیت را مورد توجه قرار داده و آن را ثمره حکومت صالحان برشمرده است.

استاندار فارس با بیان اینکه امنیت و آرامشی که با تلاش نیروهای مسلح بدست آمده در ابعاد مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و عمرانی اثرگذار است، تاکید کرد: اگر مجالی برای حرکت در این عرصه ها برای ما مدیران فراهم می شود در سایه امنیت و آرامشی است که با تلاش و ایثارگری نیروی انتظامی و سایر نیروهای مسلح به وجود آمده است.

مهندس تبادار با تقدیر از زحمات همه فرماندهان، افسران، سربازان و همه دست اندرکاران نیروی انتظامی و سایر نیروهای مسلح که حافظان نظم و امنیت در شهرها و روستاها و همه نقاط استان هستند، افزود: برقراری امنیت ملزوماتی دارد و حاکمیت قانون مهمترین مولفه آن است.

وی با تاکید بر اینکه اقتدار نیروهای مسلح در کنار حاکمیت قانون نقش تعیین کننده ای در برقراری نظم و امنیت و آرامش جامعه دارد، بیان کرد: آگاهی مردم از قانون نیز مولفه حائز اهمیت دیگری است که وظیفه این آگاهی رسانی نیز بر عهده متولیان برقراری نظم و امنیت است.

نماینده عالی دولت در استان فارس با تاکید بر اینکه برای تقویت نظم و امنیت و آرامش باید قانون به عنوان مبنای ارزش در جامعه تسری یابد، گفت: پلیس باید ملبس به قانون باشد و زمینه گسترش قانون را در جامعه فراهم کند.

مهندس تبادار تاکید کرد: وجود پلیس سبب احساس امنیت برای مردم و احساس ترس و ناامنی برای اخلاگران نظم و آرامش در جامعه است.

وی با اشاره به امنیت و آرامش حاکم بر استان فارس، این امنیت را نتیجه تلاش ها، زحمات و ایثارگری های همه نیروهای مسلح و دستگاه قضایی در استان دانست و افزود: این احساس امنیت روانی و فیزیکی بالاترین برکت برای استان فارس است البته آرزوی ما امنیت فراگیر در اقصا نقاط نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به رتبه برتر استان در کاهش ناهنجاری ها و جرایم خشن، این دستاورد را نتیجه زحمات و تلاش های همگانی در نیروی انتظامی و سایر نیروهای مسلح اعم از سپاه، بسیج، ارتش و همچنین دستگاه قضایی دانست.

مهندس تبادار افزود: هماهنگی و همسویی، تفاهم و مسئولیت پذیری همه این دست اندرکاران زمینه آرامش و امنیت را در اقصا نقاط استان فراهم کرده است.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس

کد خبر : 69131
تعداد بازدیدها : ۱۸۷۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

استانداری فارس در شبکه های اجتماعی

    سروش     آی گپ
    ویس پی     گپ
    بیسفون     ایتا
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی

       
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است
/* */