۱۳۹۷/۰۷/۰۲
استاندار فارس در شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان:

امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند رفتارهای دوران دفاع مقدس هستیم

استاندار فارس گفت: امروز زمانه ای است که ما بیش از هر زمان دیگری به رفتارهای دوران دفاع مقدس نیاز داریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، مهندس اسماعیل تبادار در شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان افزود: در دوران دفاع مقدس آنچه که در رفتار همگان بود توجه به وحدت، همدلی، هماهنگی، همسویی و توکل به خداوند تحت رهبری های امام راحل بود و امروز هم باید به این راه و طریق سرشار از روحیه و توان توجه داشته باشیم و هر مطلبی که بتواند راه شهید را برجسته کند برای ما مسئولان یک تکلیف باشد.

وی ادامه داد: قطعا با در پیش گرفتن رفتارها و منش دوران دفاع مقدس تحت فرامین رهبر معظم انقلاب، امروز نیز خواهیم توانست این گردنه سخت و دشوار را پشت سرگذاریم چرا که نظام جمهوری اسلامی بارها و بارها نشان داده که می تواند از چنین مقاطع و شرایط سختی به سلامت عبور کند.

استاندار فارس گفت: البته نگاه ما به شهدا نه از باب نیاز شهدا بلکه از باب نیاز خود ما به این جایگاه رفیع است و هیچ گاه فراموش نخواهیم کرد که بعد از لطف و عنایت خداوند، امنیت و حفاظت از نظام و انقلاب اسلامی را مدیون خون پاک شهدا و رادمردی های آنها هستیم.

مهندس تبادار تصریح کرد: تمام آن رشادت ها و از خود گذشتگی ها به اشکال مختلف به عنوان اسناد بزرگ تاریخی ثبت و ضبط شده و این نه از باب نیاز شهدا بلکه خود ما نیازمند ثبت این رشادت ها هستیم.

وی ادامه داد: شهدا افرادی هستند که در عرصه ای از تاریخ با مشعل هدایت امام حسین (ع) تاریخ سازانی بزرگ شدند و ما گذشته و امنیت خود را باید مدیون آن عزیزان بدانیم و آنها را تکریم کنیم و گرامی بداریم.

نماینده عالی دولت در استان فارس یادآور شد: وقتی انقلاب نوپای ما یک نهال کوچک بود همه سردمداران و بدخواهان انقلاب اسلامی که دنیا را به 2 بلوک شرق و غرب بین خود تقسیم کرده بودند و شعارهای انقلاب اسلامی که نه شرقی و نه غربی و استقلال و آزادی بود، خوشایندشان نبود با تمام توان در مقابل این انقلاب ایستادند و جنگی را به وسیله صدام بر کشور تحمیل کردند.

مهندس تبادار افزود: در آن مقطع که همه آنها پشت سر صدام ایستاده بودند و همه جانبه از او حمایت می کردند، کشور ما به تنهایی و تحت رهبری های امام راحل که بر دل های مردم حکومت می کرد و رشادت های رزمندگان اسلام در مقابل دشمنان ایستادگی کرد.

وی ادامه داد: امروز هم دشمنان و مستکبران به رغم شعارهایی که از استقلال و حقوق بشر سر می دهند، به هیچ وجه آزادگی و استقلال دیگر کشورها را بر نمی تابند و جمهوری اسلامی را که الگوی آزادی خواهی و مبارزه با ظلم و بی عدالتی است را به هر شکل که می توانند تحت فشار قرار می دهند.

استاندار فارس با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حادثه تروریستی اهواز گفت: در این حادثه نیز باز مشاهده کردیم که کشورهایی که ندای مقابله و برخورد با تروریسم سر می دهند چگونه از تروریسم کور حمایت می کنند و چنین اتفاقاتی را تحت حمایت خود رقم می زنند.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس

کد خبر : 68988
تعداد بازدیدها : ۱۴۶۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

استانداری فارس در شبکه های اجتماعی

    سروش     آی گپ
    ویس پی     گپ
    بیسفون     ایتا
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی

       
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است
/* */