۱۴۰۱/۰۸/۲۰
استاندار فارس در دیدار با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور:

خون شهدای حرم شاهچراغ (ع) باعث عزت برای استان فارس است

استاندار فارس با اشاره به تعداد بالای سازمان های درگیر در حوزه فرهنگ، گفت: تعداد توافق نامه های سازمان تبلیغات با سایر ارگان های فرهنگی، باید افزایش یابد تا بتوانیم به وظیفه خود، درست عمل کنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه در دیدار با رئیس سازمان تبلیغات کشور، ضمن خوش آمد گویی به آیت الله محمدی قمی، معرفت و قدرشناسی مردم عزیز استان فارس را فوق العاده دانست و اظهار داشت: تشییع شهدای مظلوم حادثه تروریستی حرم مطهر حضرت احمدبن موسی (ع) بی نظیر بود و همین خون شهدا باعث عزت برای استان است.

استاندار فارس با اشاره بر تعداد بالای سازمان های درگیر در حوزه فرهنگ، گفت: تعداد توافق نامه های سازمان تبلیغات با سایر ارگان های فرهنگی باید افزایش یابد تا بتوانیم به وظیفه خود درست عمل کنیم.

وی با درخواستِ بر ادغام شدن این ارگان ها در یک قالب و مجموعه، تصریح کرد: اجماع مراکز متعدد فرهنگی، باعث هم افزایی در مباحث مالی، نیروی انسانی و فعالیت ها می شود؛ البته سازمان هایی که فقط یکی از رسالت آنها مسائل فرهنگی است را می توان از این موضوع مستثنی کرد.

دکتر ایمانیه با اشاره به انجام کارهای موازی و تکراری، اظهار داشت: برخی امور و فعالیت های مهم بر زمین مانده، که با تجمیع امکانات و فارغ از بودجه جدید، می شود به تحقق آنها کمک کرد.

وی با اعلام آمادگی استان در اجرای این طرح، افزود: فارس بعنوان استان نمونه، آمادگی انجام این طرح را در یک سال دارا می باشد،که پس از آن با انجام بررسی ها و پایش های میدانی، در صورت مثبت بودن، قابلیت تسری به سایر استان ها وجود دارد.

دکتر ایمانیه در قسمت دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت شورای فضای مجازی افزود: دستگاه های مسئول و مشتاقی برای همکاری در این زمینه‌ وجود دارد که با تعیین ساختار و تدوین برنامه جامع، می توانند در این حوزه مفید و موثر باشند.

نماینده عالی دولت در فارس، امکانات، منابع و زیرساخت های در اختیار دستگاه ها را قابل قبول دانست و اظهار داشت: با ایجاد ارزش افزوده برای این منابع و هزینه‌ی آن در سایر موارد مورد نیاز همان سازمان، می توان حداکثر استفاده را از این منابع انجام داد.

وی با تاکید بر لزوم استفاده حداکثری و بهره‌گیری از امکانات موجود، افزود: مدیریت استان آمادگی کامل دارد با استفاده از اختیارات قانونی خود، دستگاه ها را در این مسیر همراهی کند.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس

کد خبر : 93414
بازدید : ۶۲۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

استانداری فارس در شبکه های اجتماعی
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی

   
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است