۱۴۰۱/۰۳/۰۳
استاندار فارس:

سوم خرداد روز تبدیل مجدد خونین شهر به خرمشهر است

نماینده عالی دولت در فارس در مراسم رژه مشترک نیروهای مسلح استان، سوم خرداد را روز تبدیل مجدد خونین شهر به خرمشهر با وحدت ارتش، سپاه و بسیج تحت فرماندهی رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر محمد هادی ایمانیه در رژه مشترک نیروهای مسلح استان فارس که به مناسبت سوم خرداد ماه سالروز فتح خرمشهر برگزار شد، گفت: رحمت خدا بر پیر فرزانه ای که نعمت پر عظمت انقلاب اسلامی را در این سرزمین مقدس بنا نهاد و در ۱۵ خرداد ماه  ۱۳۴۲ فرمود  آینده کشور را متولدین امروز رقم خواهند زد.

دکتر ایمانیه با بیان اینکه پیش بینی امام  خمینی(ره) در دفاع مقدس به منصه ظهور نشست، اظهار کرد: بعد از چندین سال جوانان  فرماندهی دفاع مقدس را بر عهده گرفتند.

نماینده عالی دولت در  فارس سوم خرداد را روز تبدیل مجدد خونین شهر به خرمشهر  اعلام کرد و بیان داشت: پیروزی رزمندگان اسلام در خرمشهر حاصل وحدت، یگانگی و اخلاص در ارتش، سپاه و بسیج تحت بیرق  فرماندهی انسانی  رخ داد که نعمت وجودش را خداوند به ما داد.

دکتر ایمانیه سخنان معمار کبیر انقلاب را در ارتباط با سوم خرداد ماه مورد اشاره قرار داد و گفت: فتح خرمشهر فتح خاک نیست بلکه ارزش های الهی است و خرمشهر را خدا آزاد کرد؛ بنابراین دست بزرگ الهی و یدالله فوق ایدیهم متجلی شد.

نماینده عالی دولت در فارس در بخشی از سخنان خود با بیان اینکه هماهنگی بین ارتش، سپاه و بسیج در صحنه پیکار پشت دشمن و سپاهیان کفر را شکست، اظهار کرد: نیروهای مسلح کشور ما مظلومانه و با کمترین امکانات در جنگ تحمیلی  مقابل دشمنان به دفاع مقدس پرداختند بنابراین  تجهیزاتی که اکنون پشت دشمنان را به لرزه در می آورد، در زمان دفاع مقدس نبود. 

استاندار فارس ادامه داد: رهبر معظم انقلاب در بیانات خودشان تاکید می کنند که ابهت شرق و غرب در جنگ تحمیلی شکسته شد و باید هوشیار بود که پیروزی های عظیم ما را از یاد خداوند که نصر و فتح از او بود، غافل نکند چراکه این ما نبودیم که خرمشهر را فتح کردیم بلکه دست خداوند و عنایات حضرت ولی عصر(عج) بود.

دکتر ایمانیه سوره مبارکه «فتح» را مورد اشاره قرار داد و گفت: بشریت در معرض گناه و اشتباه است؛ بنابراین باید با توبه به سمت خداوند متعال بازگشت نماید.

نماینده عالی دولت در فارس تاکید کرد: انشالله   با نصرت خداوند،  نهضت انقلاب اسلامی به قیام امام زمان(عج)  متصل خواهد شد.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس

کد خبر : 87188
بازدید : ۱۰۰۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

استانداری فارس در شبکه های اجتماعی
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی

   
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است