تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ | ۱۷:۱۰
استاندار فارس در بازدید از پروژه ترمینال بین المللی فرودگاه شیراز:
روند ساخت ترمینال پروازهای خارجی فرودگاه شیراز رضایت بخش است
استاندار فارس با بیان اینکه روند پیشرفت پروژه از ماه گذشته تا کنون به رغم مشکلاتی رضایت بخش بوده است، از پیشرفت فیزیکی ۶۰درصدی این پروژه خبر داد.
روند ساخت ترمینال پروازهای خارجی فرودگاه شیراز رضایت بخش است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، مهندس اسماعیل تبادار در بازدید ماهانه خود از روند ساخت ترمینال بین المللی فرودگاه شیراز با تاکید بر اهمیت و تاثیرگذاری این پروژه در ابعاد مختلف گردشگری، سرمایه گذاری و رونق اقتصادی استان افزود: با توجه به میزان اهمیت پروژه از ابتدای فعالیت در استان سرکشی از روند پیشرفت آن و بررسی و رفع مشکلات موجود در دستور کار قرار داشته است. 
وی با بیان اینکه روند پیشرفت پروژه از ماه گذشته تا کنون به رغم مشکلاتی همچون تغییر قیمت ها و تاخیر در اجرای قرارداد B.L.T رضایت بخش بوده است، از پیشرفت فیزیکی 60درصدی این پروژه خبر داد. 
نماینده عالی دولت در استان فارس ابراز امیدواری کرد با همکاری پیمانکار، شرکت فرودگاه ها و سایر دستگاه های مربوطه و ادامه این روند در چند ماه آینده ابتدا شاهد  اتمام ترمینال و سپس سایر بخش های پروژه باشیم. 
استاندار فارس با اشاره به اینکه ترمینال داخلی فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز جزو سه فرودگاه برتر کشور قرار دارد، اظهار کرد: پروژه ترمینال پروازهای خارجی کاستی های موجود در این بخش از فرودگاه شیراز را برطرف خواهد کرد.
منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس
69474