۱۳۹۷/۰۹/۱۴
سرپرست استانداری فارس در بازدید از پروژه کنارگذر شمال شرقی شیراز؛

تامین منابع مالی کنارگذر شمال شرقی شیراز در بودجه سال ۹۸ مدنظر قرار می گیرد

سرپرست استانداری فارس مهندس با تاکید بر اهمیت پروژه کنارگذر شمال شرقی شیراز در تسهیل حمل و نقل، خاطرنشان کرد: مقرر شد در تامین منابع مورد نیاز این پروژه در بودجه سال ۹۸ اهتمام ویژه ای داشته باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، مهندس یداله رحمانی در بازدید از پروژه کنارگذر شمال شرقی شیراز با تاکید بر اهمیت این پروژه به عنوان یکی از پروژه های زیرساختی در حوزه راه های استان، افزود: این مسیر به طول 36 کیلومتر در 4 قطعه در حال اجرا است.

وی با بیان این که مجموع اعتبارات این 4 قطعه بر اساس قراردادهای منعقده 167 میلیارد تومان است، اظهار کرد: قطعا قیمت تمام شده پروژه بیش از 200 میلیارد تومان خواهد بود.

سرپرست استانداری فارس با بیان این که  قطعه اول این کنارگذر به طول 14 کیلومتر 100درصد پیشرفت فیزیکی داشته و 6 کیلومتر از آن در مسیر تردد قرار داد، عنوان کرد:  در این بازدید مقرر شد جلسات شورای ترافیک به منظور بررسی این مسیر و رفع نواقص احتمالی تشکیل شود تا با به بهره برداری رسیدن آن مردم بتوانند از خدمات زیرساختی ایجاد شده، بهره مند شوند.

وی ادامه داد: قطعه دوم این پروژه به طول 7 کیلومترتاکنون 34درصد و قطعه 3 به طول 8 کیلومتر، 80درصد پیشرفت داشته است؛ همچنین پیمانکار قطعه انتهایی به طول 7 کیلومتر انتخاب شده و در مرحله تجهیز کارگاه برای آغاز عملیات اجرایی است.

مهندس رحمانی با تاکید بر اهمیت این پروژه در تسهیل حمل و نقل، خاطرنشان کرد: مقرر شد در تامین منابع مورد نیاز این پروژه در بودجه سال 98 اهتمام ویژه ای داشته باشیم.

وی افزود: در جلسه ای که به منظور مشخص شدن پروژه های دارای اولویت استان در بودجه سال آتی برگزار می شود نیز پروژه کنارگذر شمال شرقی شیراز به عنوان یکی از این پروژه ها در نظر گرفته خواهد شد.

سرپرست استانداری فارس ابراز امیدواری کرد: با تامین منابع مناسب برای این پروژه و تلاش و اهتمام پیمانکار و دست اندرکاران آن، کنارگذر شمال شرقی شیراز طبق زمان بندی تعیین شده به بهره برداری برسد.

پروژه کنارگذر شمال شرقی شیراز به طول 36 کیلومتر شامل تقاطع کیلومتر صفر، قطعات الف، ب و ج بوده که از محدوده رو به روی شهرک زیبا شهر شروع شده و در محدوده پلیس راه شیراز-فسا به پایان می رسد.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس

کد خبر : 70000
تعداد بازدیدها : ۱۳۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

استانداری فارس در شبکه های اجتماعی

    سروش     آی گپ
    ویس پی     گپ
    بیسفون     ایتا
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی

       
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است