۱۳۹۷/۰۹/۱۱
سرپرست استاندرای فارس در نشست شورای سیاستگذاری ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛

همدلی همه اقشار با هدف اعتلای نظام، رمز برگزاری باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است/ بیان دستاوردهای انقلاب با هدف امید بخشی به جامعه انجام شود

سرپرست استاندرای فارس گفت: همدلی بین مسئولین، مردم و به ویژه گرایش های مختلف سیاسی با هدف مشترک اعتلای نظام جمهوری اسلامی و ارزش های آن، سبب برگزاری هر چه باشکوه تر این مراسم خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، مهندس یداله رحمانی در دومین نشست شورای سیاست گذاری و راهبردی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به توطئه هایی که دشمن با تمام قوا به کار گرفته تا به انقلاب اسلامی و نظام ضربه وارد کند، بر لزوم برگزاری هرچه باشکوه تر جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند مردم ایران تاکید کرد.
وی با تاکید بر استفاده از همه ظرفیت های بخش دولتی، بخش خصوصی و به ویژه مردم عزیز به عنوان سرمایه های انقلاب اسلامی، عنوان کرد: باید با تکیه بر این ظرفیت های ارزشمند، دست دشمنان را از رسیدن به اهدافشان کوتاه کنیم.
مهندس رحمانی با اشاره به دستاوردهای بی شمار و مهم انقلاب اسلامی در 40 سال گذشته، تببین این دستاوردها و معرفی آن ها در جامعه را یکی از مهم ترین اقداماتی دانست که باید در سالگرد چهلمین سال پیروزی به آن توجه ویژه ای شود.
وی با تاکید بر این که باید مراسم چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی با نگاهی جامع برنامه ریزی و برگزار شود، عنوان کرد: علاوه بر برنامه های مرسوم، باید برنامه های خاص و ویژه، مختص چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در دستور کار قرار داشته باشد و دفاع از ارزش های نظام و انقلاب باید مهم ترین رکن این برنامه ها باشد. 
سرپرست استانداری فارس استفاده از ظرفیت فضای مجازی را با هدف اطلاع رسانی و تشریح دستاوردهای انقلاب امری ضروری دانست.
وی ادامه داد: همدلی بین مسئولین، مردم و به ویژه گرایش های مختلف سیاسی با هدف مشترک اعتلای نظام جمهوری اسلامی و ارزش های آن سبب برگزاری هر چه باشکوه تر این مراسم خواهد شد.
مهندس رحمانی بیان کرد:  نخبگان نیز باید  مسائل و مشکلاتی که انقلاب طی 40 سال، با آن مواجه بوده است را مشخص و بررسی کنند و  راهکارها و تجارب برون رفت از آن ها را تبیین نمایند.
وی افزود: همدلی و عزم ملت و رهبری های عالمانه امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب سبب شد همه دشواری ها را پشت سر بگذاریم.
سرپرست استانداری فارس همچنین به برنامه های اجرایی همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: در صدا و سیما برنامه های متنوعی آماده شده که بخش های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی در این برنامه ها حضور یافته  و گزارش های مستدل و مقایسه ای را ارائه خواهند داد.
وی خاطرنشان کرد: انتشار دستاوردهای چهل ساله انقلاب از سوی رسانه ها و فضای مجازی، گزارش پروژه های اقتصادی و بهره برداری از این پروژه ها در حوزه های مختلف اقتصادی، اجتماعی، آموزشی، مسکن، ورزشی و...،  از دیگر اقداماتی است که باید در ایام چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب برگزار شود.
مهندس رحمانی با بیان این که گزارشات دستگاه های اجرایی بیانگر وضعیت مطلوب و عملکرد مناسب آنها است، عنوان کرد: این گزارشات باید جمع بندی شده و مقایسه ای از عملکردها و دستاوردهای دوران پس انقلاب و پیش از آن را ارائه کند.
سرپرست استانداری فارس با اشاره به این که در این گزارشات باید نقاط قوت، توفیقات و فرصت هایی که در هر بخش ایجاد شده معرفی شود، بیان کرد: بررسی تطبیقی دستاوردهای انقلاب و مقایسه با دوران قبل و تببین افقی امید بخش از آینده برای مردم در چارچوب اهداف و آرمان های انقلاب که بتواند مشکلات مردم را حل کند باید در این گزارشات ها گنجانده شود.
وی با تاکید بر این که حضور پر رنگ مردم یکی از نکات مهمی است که باید در این برنامه ها مورد توجه باشد، عنوان کرد: همه باید دست به دست هم دهیم و با همکاری همه جانبه این امر بزرگ را در راستای امید بخشی به مردم به سرانجام برسانیم.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس

کد خبر : 69897
تعداد بازدیدها : ۴۳۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

استانداری فارس در شبکه های اجتماعی

    سروش     آی گپ
    ویس پی     گپ
    بیسفون     ایتا
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی

       
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است