۱۳۹۷/۰۸/۱۲
استاندار فارس در بازدید از پروژه ترمینال بین المللی فرودگاه شیراز:

روند ساخت ترمینال پروازهای خارجی فرودگاه شیراز رضایت بخش است

استاندار فارس با بیان اینکه روند پیشرفت پروژه از ماه گذشته تا کنون به رغم مشکلاتی رضایت بخش بوده است، از پیشرفت فیزیکی ۶۰درصدی این پروژه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، مهندس اسماعیل تبادار در بازدید ماهانه خود از روند ساخت ترمینال بین المللی فرودگاه شیراز با تاکید بر اهمیت و تاثیرگذاری این پروژه در ابعاد مختلف گردشگری، سرمایه گذاری و رونق اقتصادی استان افزود: با توجه به میزان اهمیت پروژه از ابتدای فعالیت در استان سرکشی از روند پیشرفت آن و بررسی و رفع مشکلات موجود در دستور کار قرار داشته است. 
وی با بیان اینکه روند پیشرفت پروژه از ماه گذشته تا کنون به رغم مشکلاتی همچون تغییر قیمت ها و تاخیر در اجرای قرارداد B.L.T رضایت بخش بوده است، از پیشرفت فیزیکی 60درصدی این پروژه خبر داد. 
نماینده عالی دولت در استان فارس ابراز امیدواری کرد با همکاری پیمانکار، شرکت فرودگاه ها و سایر دستگاه های مربوطه و ادامه این روند در چند ماه آینده ابتدا شاهد  اتمام ترمینال و سپس سایر بخش های پروژه باشیم. 
استاندار فارس با اشاره به اینکه ترمینال داخلی فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز جزو سه فرودگاه برتر کشور قرار دارد، اظهار کرد: پروژه ترمینال پروازهای خارجی کاستی های موجود در این بخش از فرودگاه شیراز را برطرف خواهد کرد.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس

کد خبر : 69474
تعداد بازدیدها : ۲۸۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

استانداری فارس در شبکه های اجتماعی

    سروش     آی گپ
    ویس پی     گپ
    بیسفون     ایتا
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی

       
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است