۱۳۹۷/۰۶/۲۲
استاندار فارس در دیدار مدیرعامل بانک سپه:

نقش بانک ها در توسعه استان فارس بسیار تعیین کننده است/ لزوم حمایت بانک ها از اجرای طرح های بزرگ اقتصادی

استاندار فارس گفت: نقش بانک ها در توسعه استان بسیار تعیین کننده است که بانک ها باید در خصوص حمایت از طرح های بزرگ و اثرگذار استان ریسک منطبق با قانون را در دستور کار خود قرار دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، مهندس اسماعیل تبادار در دیدار مدیرعامل بانک سپه که به منظور معرفی مدیر امور شعب بانک سپه استان فارس انجام شد، افزود: نگاه توسعه محور و راهگشای مسیر رونق تولید و اشتغال که در مدیریت ارشد بانک سپه وجود دارد قابل تقدیر بوده و امیدواریم این نگاه نیز در بدنه مدیریتی و کارشناسی این بانک در استان نیز ساری و جاری باشد.
استاندار فارس گفت: بانک سپه در حمایت از صنایع و واحدهای تولیدی که در زمینه اشتغال و توسعه استان نقش آفرین هستند پرتوان تر از گذشته ورود کند.
مهندس تبادار افزود: پرداخت تسهیلات کوچک شاید از عهده تمام مدیران برآید اما پرداخت تسهیلات به صنایع بزرگ در استانی چون فارس که دارای ظرفیت ها و پتانسل های فراوانی در حوزه های مختلف اعم از کشاورزی، صنعت و گردشگری بوده نیازمند مدیری مدبر و با دید وسیع است.
مهندس تبادار اظهار کرد: مدیریت شعب بانک سپه استان باید با تمام توان در راه توسعه استان قدم بردارد و در این راه نیز مدیریت ارشد استان نیز از هیچ حمایتی دریغ نخواهد کرد.
مهندس یدالله رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس نیز در این دیدار گزارشی از عملکرد بانک ها به ویژه بانک سپه در استان ارایه کرد و گفت: طرح اشتغال فراگیر یکی از سیاست های دولت بوده که انتظار می رود بانک سپه در این طرح با جدیت ورود کرده و تسهیلات مورد نیاز را تامین کند.
رحمانی ادامه داد: در طرح رونق تولید نیز بانک سپه می تواند با تامین تسهیلات مورد نیاز در رونق و توسعه استان مشارکت فعالانه تری داشته باشد.
مدیرعامل بانک سپه نیز در این دیدار گفت: بانک سپه آمادگی کامل دارد در طرح اشتغال فراگیر و طرح رونق تولید در استان ورود کند و منابع مورد نیاز را تامین نماید.
 محمدکاظم  چقازردی افزود: حمایت از صنایع بزرگ و تاثیرگذار استان در دستور کار هیات مدیره بانک سپه قرار دارد و در صورت معرفی از سوی استان حتما تسهیلات لازم پرداخت خواهد شد.
در این مراسم سعید منصوریان به عنوان رئیس جدید امور شعب بانک سپه در استان فارس معرفی و از زحمات رئیس سابق این مجموعه تقدیر شد.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس

کد خبر : 68865
تعداد بازدیدها : ۵۷۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

استانداری فارس در شبکه های اجتماعی

    سروش     آی گپ
    ویس پی     گپ
    بیسفون     ایتا
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی

       
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است