۱۳۹۷/۰۶/۲۲
مهندس تبادار در آیین تقدیر از کارکنان و مدیران نمونه استانداری فارس:

رضایتمندی مردم باید مهمترین مولفه در انتخاب مدیران و کارمندان نمونه باشد

استاندار فارس گفت: رضایتمندی مردم و دریافت کنندگان خدمات باید به عنوان یکی از مهمترین مولفه های انتخاب کارمندان و مدیران نمونه مدنظر قرار گیرد.


به گزارش پایگاه اطلاع‌ رسانی استانداری فارس، مهندس اسماعیل تبادار در آیین تقدیر از کارمندان و مدیران نمونه استانداری فارس با اشاره به اینکه هدف کارگزاران نظام جمهوری اسلامی از خدماتی که در ابعاد مختلف ارایه می‌دهند رضایتمندی مردم است، افزود: رضایتمندی مردم و دریافت کنندگان خدمات باید باید به عنوان یکی از مهمترین مولفه های انتخاب کارمندان و مدیران نمونه مد نظر قرار گیرد.
نماینده عالی دولت در استان فارس با تاکید بر لزوم دقت نظر در ارزیابی کارمندان نمونه، گفت: افرادی که صداقت کاری، نظم در امور ، پویایی ، خلاقیت در مسئولیت و اخلاق مداری را شیوه کار خود قرار می دهند باید در این ارزیابی مورد توجه دست اندرکاران قرار گیرند.
مهندس تبادار با تاکید بر اینکه ارزیابی کارمندان و مدیران نمونه باید فرهنگساز باشد، یادآور شد: معرفی کارمندان ومدیران نمونه اگر با دقت در معیارها و مولفه ها انجام شود می تواند در تقویت بهره وری نظام اداری موثر باشد و الگویی برای سایر کارکنان فراهم کند.
وی با بیان اینکه دلایل برتری و نمونه شدن کارمندان نمونه باید معرفی شوند، ابراز امیدورای کرد هر سال با فرهنگسازی مناسب بر تعداد کارمندان و مدیران نمونه افزوده شود.
استاندار فارس با بیان اینکه استانداری ، فرمانداری و بخشداری موتور محرک دستگاه های دولتی و در جایگاه نظارتی هستند، گفت: نیروهای هدایتگر، توانمند و پویایی که در این نهاد ها فعالیت می کنند باید به عنوان الگو و نمونه برای سایر کارکنان دستگاه های اجرایی معرفی شوند.
مهندس تبادار افزود: مردم هرگاه از حل مشکلات خود در دستگاه های اجرایی و ادارات ناامید می شوند به استانداری مراجعه می کنند بنابراین اگر دقت کافی در انجام امور و اجرای قانون از سوی کارکنان این نهاد نظارتی وجود نداشته باشد این موضوع به سایر دستگاه ها نیز سرایت می کند.
وی با تاکید بر اینکه پیشبرد صحیح و نظام مند امور در استان متکی به تلاش های همه همکاران در استانداری، فرمانداری ها، بخشداری ها و دستگاه های اجرایی است، خاطرنشان کرد:  نتایجی همچون بهبود شاخص فضای کسب و کار، کاهش نرخ بیکاری، افزایش میزان سرمایه گذاری خارجی و از همه مهمتر برقراری امنیتی که همه پیشرفت ها در سایه آن محقق می شود با همکاری ، همراهی و تلاش مجموعه این افراد به دست آمده است.
نماینده عالی دولت در استان فارس همچنین با اشاره به آغاز ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین(ع )، واقعه کربلا را پرده ای تمام نما از تاریخ دانست و گفت: ایستادگی در برابر ظلم، مظلومیت، ایثار، شجاعت، اخلاق و همه مبانی انسانیت در واقعه کربلا معنا یافته است.
مهندس تبادار با بیان اینکه امام حسین(ع) در راه هدف خود از همه تعلقات دنیایی دست کشید، یادآور شد: گریستن برای امام حسین(ع) و یارانش امری لازم است اما زمانی کامل می شود که اهداف آن بزرگوار نیز در عمل الگوی راه ما قرار گیرد.
وی ادامه داد: امام حسین (ع) امر به معروف را در معنای وسیع آن یعنی مقابله با ظلم ستیزی به عنوان هدف دنبال کرد و امیدواریم این شیوه به عنوان چراغ راه ما در جامعه مورد توجه قرار گیرد.

 


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس

کد خبر : 68862
تعداد بازدیدها : ۴۱۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

استانداری فارس در شبکه های اجتماعی

    سروش     آی گپ
    ویس پی     گپ
    بیسفون     ایتا
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی

       
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است