۱۳۹۷/۰۶/۲۲
استاندار فارس در دیدار معاونان عمرانی استانداری های همدان، اصفهان، سمنان، ایلام و کهگیلویه و بویراحمد:

هیچ راهی جز مشارکت بخش خصوصی در پروژه های عمرانی نداریم

استاندار فارس گفت: در شرایط فعلی برای تداوم مسیر توسعه کشور، هیچ راهی جز جلب مشارکت بخش خصوصی برای تسریع در تکمیل و بهره برداری از پروژه های عمرانی نداریم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، مهندس اسماعیل تبادار در دیدار معاونان هماهنگی امور عمرانی استانداری های همدان، اصفهان، ایلام، سمنان و کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که تقویت کارکردهای حوزه عمرانی استانداری تاثیرات قابل توجهی در آبادانی کشور خواهد داشت، افزود: حوزه عمرانی استانداری موتور محرک هر استان محسوب می شود لذا معاونان هماهنگی امور عمرانی باید اختیارات لازم برای تصمیم گیری و هدایت فعالیت های عمرانی استان را در اختیار داشته باشند. 
نماینده عالی دولت در استان فارس تنگناهای مالی دولت را بی سابقه برشمرد و گفت: هنر مدیریت، کار کردن با وجود مشکلات و ایجاد امید در مردم است زیرا امیدواری موجب فراهم شدن زمینه کار و توسعه خواهد شد. 
مهندس تبادار با بیان این که 21 هزار میلیارد تومان پروژه نیمه تمام در استان فارس وجود دارد که با تکیه بر اعتبارات دولتی، ساخت و تکمیل آن ها سال ها به طول خواهد انجامید، تاکید کرد: بخش خصوصی باید به صورت جدی مورد تکریم و تقدیر قرار گیرد تا مشارکت و حضور سرمایه های بخش خصوصی در طرح های عمرانی و اقتصادی قوت گیرد. 
وی در ادامه با تقدیر از معاونان هماهنگی امور عمرانی استانداری ها به دلیل راه اندازی کارگروه های مختلف و پیگیری مسایل مبتلابه حوزه عمرانی، افزود: جلسات معاونان امور عمرانی باید کاربردی و دقیق صورت گیرد و نتایج و راهکارهای گره گشای آن به مدیران ارشد ارایه شود. 
همچنین در ابتدای این جلسه معاونان هماهنگی امور عمرانی استانداری ها به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پیرامون مسایل حوزه عمرانی استان ها پرداختند. 
کارگروه تنظیم ساختار سازمانی معاونت های هماهنگی امور عمرانی استانداری های سراسر کشور به میزبانی استان فارس در شهر شیراز در حال برگزاری است.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس

کد خبر : 68861
تعداد بازدیدها : ۲۲۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

استانداری فارس در شبکه های اجتماعی

    سروش     آی گپ
    ویس پی     گپ
    بیسفون     ایتا
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی

       
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است