به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، مهندس یداله رحمانی در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم و عکس شهروندان شهرهای جدید کشور که به میزبانی شهر جدید صدرا برگزار شد،  از برگزاری این جشنواره در شهر علمی و دانشگاهی صدرا ابراز خرسندی کرد.

 وی با بیان اینکه مدیران دولت تدبیر و امید مخصوصا در شرایط کنونی جامعه باید شادی و نشاط و امیدواری را به جامعه  تزریق کنند، افزود: تزریق شادی و امید با بهره برداری از یک پروژه عمرانی، فرهنگی، ورزشی، کارخانه و واحد تولیدی و... یا با برگزاری برنامه‌های مانند این جشنواره امکان پذیر می‌شود.

مهندس رحمانی در بخش دیگری از سخنان خود از مدیرعامل شرکت مادرتخصصی شهرهای جدید کشور که در مراسم حضور داشت، خواست با توجه به کارکرد علمی و فرهنگی شهر جدید صدرا مشوق‌هایی برای اقدامات فرهنگی در این شهر در نظر گرفته شود تا دستیابی به هویت فرهنگی در این شهر جدید با سرعت بیشتری صورت گیرد.

وی همچنین به آغاز عملیات اجرایی دو پروژه مصلای شهر صدرا و خانه هنرمندان صدرا در دهه فجر امسال اشاره کرد و از دست اندرکاران شرکت عمران شهرهای جدید خواست فضای لازم برای احداث نمایشگاه آثار هنری در  پروژه خانه هنرمندان شهر صدرا در نظر گرفته شود.

 سرپرست استانداری فارس با بیان اینکه محله سازی یکی از سیاست های خوب در شهرهای جدید است، ابراز امیدواری کرد محله ای برای هنرمندان در شهر صدرا ایجاد شود و در فضای پیرامونی این محله نیز پروژه های مرتبط فرهنگی ایجاد شود.

وی همچنین از متولیان شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید خواست مصوبات هیئت مدیره شرکت عمران شهرصدرا به منظور توسعه شهر را با عنایت و اهتمام ویژه به تصویب برسانند.

مهندس رحمانی همچنین با اشاره به اینکه همه دستگاه های اجرایی مکلف هستند بر اساس سرانه هایی که در شهرهای جدید وجود دارد از محل اعتبارات خود پروژه هایی در راستای توسعه این  شهرها تعریف کنند از دستگاه های اجرایی خواست به این موضوع توجه ویژه داشته باشند.
استانداری فارس در شبکه های اجتماعی

    سروش     آی گپ
    ویس پی     گپ
    بیسفون     ایتا
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی

       
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است