به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، مهندس اسماعیل تبادار در دیدار ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع  وزیر ورزش و جوانان با اشاره توانمندی ها و ظرفیت های حوزه ورزش در استان فارس افزود: خوشبختانه در یکسال گذشته ورزشکاران استان در رشته های مختلف ورزشی در سطوح ملی و بین المللی افتخارآفرینی کردند.
استاندار فارس همچنین خواستار حمایت وزارت ورزش و جوانان برای تقویت و توسعه زیرساخت های ورزش همگانی و حرفه ای استان  شد و تاکید کرد: فارس باید با تقویت زیرساخت های ورزشی به جایگاه واقعی خود دست یابد.
مهندس تبادار در ادامه به روند احداث ورزشگاه 6 هزار نفری شیراز اشاره کرد و افزود: تکمیل این ورزشگاه می تواند به زیرساخت ورزشی استان پهناور فارس کمک کند.
وی ابراز امیدواری کرد با همکاری و همراهی وزارت ورزش و جوانان این ورزشگاه  تا دهه مبارک فجر امسال به بهره برداری برسد.
نماینده عالی دولت در استان فارس با بیان اینکه تقویت این زیر ساخت ها با جدیت در دستور کار قرار دارد، گفت: سال گذشته احداث  300 زمین چمن در دستور کار قرار گرفته که بیش از 270 زمین چمن به نتیجه رسیده است.
مهندس تبادار با تاکید بر اهمیت توجه به موضوع ورزش در کنار سایر کارهای بزرگ اجتماعی، افزود: خوشبختانه استان فارس در زمینه کسب رتبه های ورزشی کشوری و بین المللی و حتی ورزش همگانی پیشرفت های درخور توجهی داشته است.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: در شورای ورزش استان فارس همواره بر ضرورت احیای بازی های بومی و محلی تاکید می شود.
استاندار فارس با اشاره به اینکه 13 درصد از بودجه استان فارس در اختیار ورزش قرار دارد، یادآور شد: تا کنون همه موضوعات و مسایل مربوط به این حوزه به جهت اهمیت با جدیت از سوی مدیریت ارشد استان دنبال شده است.
معاون وزیر ورزش و جوانان نیز در این دیدار با بیان این که مصوبات سران سه قوه برای فعالیت های وزارت ورزش کارگشا بوده و بسیاری از اقدامات را بدون نیاز به مصوبه هیات دولت می توانیم انجام دهیم، گفت: خوشبختانه استان فارس در زمینه تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی از متوسط کشور بسیار بالاتر است.
فرامرزیان ادامه داد: بخش ورزش کشور صرفا کارنامه وزارت ورزش نیست بلکه همه دستگاه ها و نهادها برای رسیدن به این وضعیت تلاش کرده اند و نشان دهنده اهمیت ورزش در مدیریت کشور است.
استانداری فارس در شبکه های اجتماعی

    سروش     آی گپ
    ویس پی     گپ
    بیسفون     ایتا
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی

       
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است