به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، مجتمع خدماتی رفاهی برساد در شهرستان جهرم با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان که توسط بخش خصوصی در زمینی به مساحت ۱۴۰۹۵ متر مربع احداث می شود، با حضور استاندار فارس کلنگ زنی شد. 

دکتر عنایت الله رحیمی در جریان آغاز عملیات ساخت این مجتمع خدماتی رفاهی در شهرستان جهرم که هم زمان با هفتمین روز از دهه فجر انجام شد، این  ایام را فرصتی مناسب برای بازگو کردن خدماتی که نظام جمهوری اسلامی و دولت  به مردم ارائه داده اند دانست و افزود:  در ۴۰ سال گذشته اتفاقات زیادی در کشور افتاده است و تحول و توسعه ای که در کشور رخ داده  بسیار مثبت ارزیابی می‌شود.

وی با بیان اینکه در شهرستان جهرم نیز به تبع سایر نقاط میهن اسلامی ایران  در زمینه های مختلف آموزشی، ورزشی اقتصادی، فرهنگی و ...  تحولات بسیار خوبی  رخ داده است، عنوان کرد: در یک سال گذشته نیز دولت با اختصاص هزینه ای بالغ بر ۱۲۰ میلیارد تومان پروژه‌هایی که امروز قابلیت افتتاح دارند را پشتیبانی کرده است.

استاندار فارس با اشاره به اثر گذاری مجتمع های خدماتی رفاهی در مسیرهای جاده ای در جهت ارائه خدمات به رانندگان و مسافران و  کاهش تلفات جاده ای، یکی از معضلات استان فارس را تعداد بیشمار این تلفات دانست و ابراز امیدواری کرد تکمیل و بهره برداری از پروژه مذکور در کاهش این آمارها موثر باشد.
نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به احداث این مجتمع با سرمایه گذاری بخش خصوصی، عنوان کرد: یکی از  سیاست های دولت واگذاری پروژه‌ها به بخش خصوصی است.
وی ادامه داد: هم اکنون  بیش از ۲۵۰۰ پروژه در بخش عمرانی با اعتبارات استانی و ۱۵۸ طرح ملی در استان وجود دارد که آماده ایم با مشارکت یا واگذاری بخش خصوصی شاهد تسریع در روند اتمام این پروژه‌ها باشیم.