به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت اله رحیمی در سومین روز از دهه مبارکه فجر در مراسم افتتاح گازرسانی به روستاهای دهستان دادین از توابع بخش جره و بالاده شهرستان کازرون ، گفت: مردم روستاهای جره و بالاده باید نسبت به آموزش مهارت های فنی لازم، اهتمام داشته باشند تا بتوانند در عرصه های وسیع تری اشتغال و معیشت خود را تامین کنند.
 نماینده عالی دولت در استان فارس با بیان اینکه ایجاد زیرساخت ها می‌تواند موجب تسریع در توسعه شود، افزود: احداث راه جره و بالاده به بخش مرکزی کازرون به صورت چهار بانده و همچنین تکمیل پوشش شبکه موبایل و اینترنت این بخش را پیگیری خواهیم کرد.
وی با بیان اینکه در محیط های روستایی بر اساس استعداد های منطقه و توان افراد باید نسبت به ایجاد صنایع مختلف تلاش کنیم، افزود :عرصه‌هایی مانند صنایع تبدیلی، بوم گردی و صنایع دستی می ‌توانند به ایجاد اشتغال های جدید و تامین معیشت مردم کمک کنند.

 استاندار فارس در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به خدمات گسترده جمهوری اسلامی به مناطق مختلف کشور،  تصریح کرد: مردم در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همانند نخستین روزها پشتیبان نظام و همراه با مسئولین هستند و این همراهی موجب پیشرفت کشور در عرصه های مختلف میشود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس در این مراسم از طرح گازرسانی به ۳۱ روستای دهستان دادین با ۱۴۸ کیلومتر شبکه و دو هزار و ۱۰۰ فقره انشعاب با اعتبار حدود ۲۰ میلیارد تومان بهره برداری شد.