به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهید فرج الله رضازاده منطقه بهداشت و درمان قائمیه  با 3هزار و 500 متر زیربنا و 15 میلیارد تومان اعتبار ساخت و تجهیزات، در سومین روز از دهه مبارک فجر با حضور دکتر عنایت الله رحیمی افتتاح شد.

استاندار فارس در جریان افتتاح این پروژه درمانی در جمع مردم شهر قائمیه ضمن ابراز خرسندی از فرا رسیدن چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، افزود: نظام جمهوری اسلامی طی 40 سال گذشته خدمات ارزنده ای در حوزه های مختلف به مردم شریف ایران ارائه داده است.

 نماینده عالی دولت در استان فارس یکی از بزرگترین نعمات انقلاب اسلامی را امکان حضور مردم در تعیین سرنوشت خود دانست و عنوان کرد: این قدرت حضور در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها در قالب انتخاب رئیس جمهور و قوه مجریه، انتخاب نمایندگان مجلس و قوه مقننه و انتخاب مجلس خبرگان رهبری و نظارت بر عملکرد  نمود می یابد. 

وی ادامه داد: پیش از انقلاب اسلامی مردم ایران، حکومت به صورت موروثی اداره می شد و یک شخص برای همه مردم تصمیم می گرفت و همه باید از این تصمیم تبعیت می کردند اما امروز به برکت انقلاب اسلامی هر یک از ما در تصمیم گیری ها شریک هستیم.

دکتر رحیمی تاکید کرد: دستاوردهای امروز انقلاب در اثر همین بینش و نگرش مبتنی بر حضور مردم در تصمیم گیری ها به دست آمده است.

استاندار فارس با بیان اینکه همزمان به چهلمین فجر انقلاب اسلامی حدود هزار و 70 پروژه با اعتباری بالغ بر سه هزار و 40 میلیارد تومان در نقاط مختلف استان به بهره برداری می رسد، اظهار کرد: در شهرستان کازرون نیز پروژه های در خور توجهی از جمله گازرسانی و این بیمارستان افتتاح می شود.


دکتر رحیمی استقلال و آزادی را از دیگر دستاوردهای بزرگ انقلاب برشمرد و افزود: امروز ما مطیع و تابع هیچ حکومتی تحت عنوان حکومت های استبدادی و سلطه گر در سطح جهان نیستیم و ایران اسلامی امروز خود درباره منافع ملی و آینده مردم و کشور تصمیم می گیرد.

وی ادامه داد: بدون تردید به دست آوردن این استقلال هزینه هایی دارد و مردم  از ابتدای انقلاب با ایثارگری ها و جانفشانی های خود پشتوانه نظام برای عبور از بحران ها بوده اند.

 

 استاندار فارس با اشاره به اینکه در حال حاضر نیز دشمنان جنگی تمام عیار با تحریم های اقتصادی آغاز کرده اند ابراز امیدواری کرد: همچون گذشته با حمایت و پشتوانه مردم و توکل بر خدا بر این شرایط نیز فائق خواهیم شد.