به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی در دیدار با آزادگان قبل از انقلاب افزود: تقاضای من از شما آزادگان که سختی ها و شکنجه های نظام طاغوتی را تحمل کرده اید این است که برای استمرار نظام جمهوری اسلامی که در سایه الطاف حق تعالی محکم به راه خود ادامه خواهد داد، مردم را تشویق وترغیب به همدلی و هم افزایی هرچه بیشتر کنید.

وی ادامه داد: معتقدم افرادی که بر مبنای ایده و عقیده به ویژه اعتقادات اسلامی و دینی به دنبال دگرگونی های اجتماعی و سیاسی بوده اند کسانی هستند که قبل از اینکه به آرامش و آسایش خود بیاندیشند، به مردم و کشور می اندیشند که این ایثار جای تقدیر دارد.
استاندار فارس اضافه کرد: امیدواریم امروز که در این مسئولیت قرار گرفته ایم بتوانیم  اهداف والا و مقدس شما که اعتلای نظام، خدمت به مردم و سرافرازی کشور و نظام بوده را ادامه دهیم و پیرو تعالیم شرع مقدس اسلام باشیم و در راه احیاء و احقاق حق و عدالت و راه آزادی بکوشیم.

دکتر رحیمی اظهار داشت: قطعا توصیه ها و ارشادهای شما در جهت مدیریت و عمران و آبادانی استان و رفاه و آسایش مردم برای ما ارزشمند خواهد بود و از آنها استقبال خواهیم کرد.
وی، مسئولیت ها را ودیعه الهی و فرصت های زودگذر خدمت دانست و افزود: باید در این راه به گونه ای طبق آموزه های دینی عمل کنیم که خشنودی و رضایت خدا و خلق خدا را به دنبال داشته باشد.

استاندار فارس، خطاب به آزادگان قبل از انقلاب گفت: هیچگاه نمی گوییم که همه آرمان هایی که روزگاری شما برای آن جانفشانی کردید را به دست آورده ایم اما یقین دارم که گام های بلندی در این راه برداشته شده و قطعا این مسیر در آینده نزدیک با حضور جوانان انقلابی با سرعت بیشتری طی خواهد شد تا پرچم نظام مقدس اسلامی به دست صاحب اصلی آن یعنی امام زمان (عج) داده شود.