به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت اله رحیمی در جلسه ستاد تنظیم بازار استان با بیان این که در شرایطی که تحریم ها علیه کشورمان تشدید می شود لازم است از معیشت مردم صیانت کنیم، اظهارداشت: تنظیم بازار مورد توجه بوده است در آینده نیز مورد توجه جدی خواهد بود زیرا التهاب در بازار باید کنترل گردد.
نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به این که دشمنان اخیرا برنامه های زیادی را برای ضربه زدن به کشور اجرا کردند، افزود: این توطئه ها با هوشیاری مسئولین و مردم ناکام مانده است و دستاوردی برای بدخواهان کشور نداشته اند.
وی تصریح کرد: با همدلی و هوشیاری دستگاه‌های مختلف امید داریم امنیت جامعه و بازار، روز به روز افزایش یافته و دشمنان ناکام بمانند.
استاندار فارس با بیان این که در شرایط کنونی نمی توانیم به سازوکار طبیعی بازار بر اساس تقاضا و عرضه اکتفا کنیم، ادامه داد: باید حاکمیت برای جلوگیری از دخالت سودجویانه و ایجاد مشکل برای مصرف کنندگان نسبت به تنظیم بازار اقدام نماید.
دکتر رحیمی با اشاره به این که تامین نیازهای پروتئینی و میوه مردم در ایام عید نوروز باید متناسب با حضور مهمانان نوروزی و نیاز احتمالی استان های همجوار صورت گیرد، افزود: در شرایط جنگ اقتصادی که تهاجم دشمنان در همه خانه ها گسترش می یابد، لازم است تلاش و تدبیر بیشتری به خرج دهیم تا دشمن را ناکام بگذاریم و  رضایت مردم و خشنودی خداوند را جلب کنیم.