به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی در دیدار با خانواده سردار شهید عبدالله اسکندری از شهدای مدافع حرم افزود: همه ما خود را مدیون خانواده معظم شهدا می دانیم و هم به لحاظ انجام وظیفه و هم تجدید بیعت با آرمان های والای شهیدان، دیدار با آنها را برای خود افتخار می دانیم.
وی ادامه داد: گذشتن انسان از جان خویش که اصلی ترین سرمایه زندگی هر فردی است کار ساده ای نیست و انسان باید به درجه ای از ایثار برسد که راه شهادت را برگزیند.
استاندار فارس گفت: در کنار شهدا، خانواده معزز آنها را هم می توان نماد ایثار، صبر و شکیبایی دانست چرا که آنها نیز با تقدیم عزیزترین داشته های خود به انقلاب و کشورشان، نشان دادند که به حق شایسته بهترین تقدیرها و خدمت ها هستند.
دکتر رحیمی اضافه کرد: ما نیز امیدواریم بتوانیم به عنوان خدمتگزاران مردم، انقلاب و نظام، در جهت تحقق آرمان های والای شهدا گام برداریم و خدمت کنیم.
وی، با اشاره به مواجهه کشور با مشکلات و مسائل اقتصادی گفت: قطعا با تکیه بر روح بلند شهدا و تاسی از سیره آنها و فرامین رهبر معظم انقلاب خواهیم توانست کشور از این گذرگاه سخت و گردنه های پر پیچ و خم به سلامت عبور دهیم.