به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، در این پیام آمده است:
«با سپاس به درگاه ایزدمنان و ضمن تشکر از حُسن اعتماد ریاست محترم جمهور، هیات دولت و وزیر محترم کشور، لازم می دانم از ابراز محبت و لطف همه ی دوستان عزیز و مسئولان، خانواده معظم شهدا و ایثارگران، نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شیراز ،نمایندگان گرامی مجلس خبرگان رهبری و نمایندگان محترم مردم استان در مجلس شورای اسلامی صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم.
ضمن تشکر از زحمات استانداران پیشین و آرزوی سلامتی و توفیق برای ایشان ،ازخداوند متعال می خواهم که در ایفای هرچه بهتر وظایف این مسئولیت خطیر و خدمت به مردم فهیم و قدرشناس استان فارس یاری ام کند و آنی مرا به حال خود رها نسازد‌.
دریافت  نظرات سازنده تمامی عزیزان، بزرگترین هدیه ای است که در راستای رفع موانع و تنگناهای موجود و دستیابی به توسعه پایدار استان، با کمال افتخار دریافت می‌کنم و از خداوند متعال میخواهم توفیق خدمت به این مردم شریف را به اینجانب بعنوان سرباز نظام و نماینده عالی دولت در استان عطا فرماید.
ضمن تقدیر و تشکرخاضعانه و صمیمانه از همه عزیزان استدعا دارم از نصب هرگونه بنر تبریک و درج آگهی در نشریات و خرید گل و شیرینی خودداری و هر گونه هزینه‌ای را که برای این موارد در نظر گرفته‌اند برای کمک به ایتام کمیته امداد امام خمینی(ره) هزینه نمایند اقدام ایشان انشاالله مرضی رضای حق تعالی واقع گردد.