به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، مهندس ید الله رحمانی در دیدار با دکتر فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده از سوی این نهاد حمایتی در استان فارس، افزود: نوع نگاه مثبتی که در تعامل کمیته امداد با دولت در اجرای برنامه های توسعه وجود دارد، بسیار حائز اهمیت است.
وی با اشاره به اینکه کمیته امداد امام خمینی در استان فارس اقدامات شایسته ای در حوزه های مختلف از جمله تحت پوشش قرار دادن افراد انجام داده است، افزود: بر اساس گزارش های موجود در خصوص تسهیلات بانکی نیز در دو سال گذشته دستگاه برتر استان شناخته شده و همچنین بخش عمده ای از منابع اشتغال پایدار روستایی را در مقایسه با سایر دستگاه های حمایتی جذب کرده است.
سرپرست استانداری فارس همچنین به تفاهم نامه همکاری کمیته امداد و استانداری فارس در زمینه ساخت 2 هزار واحد مسکن محرومان اشاره و ابراز امیدواری کرد با ادامه همکاری ها این اقدام شایسته نیز در راستای تاکید دولت در توجه به محرومان به نتیجه برسد.
در این جلسه همچنین مقرر شد با تقویت همکاری بین کمیته امداد و اداره کل آموزش و پرورش استان اقداماتی در راستای بهبود شرایط دانش آموزان بی بضاعت در شهرستان های استان انجام شود.