به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، مهندس یدالله رحمانی در جریان بازدید از بیمارستان پیوند اعضا ابوعلی سینا به بررسی مشکلات در این بیمارستان پرداخت.

وی با اشاره به این موضوع که بیمارستان ابوعلی سینا در حال حاضر یک هزار و ۲۰۰ فرصت شغلی ایجاد کرده است، افزود: با اجرایی شدن طرح توسعه بیمارستان، این تعداد به شش هزار فرصت شغلی افزایش می‌یابد.

مهندس رحمانی همچنین ضمن تقدیر از فعالیت‌های برجسته پروفسور ملک حسینی و همکاران او در بیمارستان پیوند اعضاء ابوعلی سینا، به کیفیت بی‌نظیر خدمات ارائه شده در آن اشاره و عنوان کرد: تنها تیم پیوند کبد در این بیمارستان با انجام بیش از ۹۰۰ پیوند در سال ۲۰۱۷ رکورد تعداد پیوند کبد در دنیا را شکسته است.

وی با اشاره به وجود بعضی مشکلات برای تامین نیازهای این بیمارستان از همه دستگاه‌های اجرایی مرتبط خواست جهت گره گشایی و حل مشکلات این بیمارستان  اقدام نمایند.

سرپرست استانداری فارس تاکید کرد: حل مشکلات در پروژه ای با این میزان از اهمیت باید با عزمی جدی از سوی مدیران پیگیری شود.

مهندس رحمانی با اشاره به وجود تنگناهای مالی، اظهار کرد: به رغم این تنگناها بسیاری از مشکلات به دست دولت تدبیر و امید حل شده و روش های نوین تامین مالی همچون اسناد خزانه اسلامی و اوراق مشارکت برای رفع مشکلات به کار گرفته شده است.