به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، مهندس اسماعیل تبادار در دیدار با هیات مدیره مجمع خیرین سلامت لارستان با تاکید بر اینکه خیران نوع دوست شهرستان لارستان سرمایه بزرگ اجتماعی برای این شهرستان و استان فارس هستند، یادآور شد: کرامت، سخاوت و نوع دوستی در وجود این انسان های برجسته به عنوان یک موهبت الهی وجود دارد که سبب می شود این افراد از حاصل تلاش خود برای آرامش و آسایش سایر همنوعان هزینه می کنند و بدون تردید برکات این خیرخواهی در زندگی آنها جریان خواهد داشت.
نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به اینکه امور خیر در اقصا نقاط استان فارس جاری است، گفت: خیران نیک اندیش شهرستان لارستان همواره پیشتازان امور خیر در استان بوده و هستند.
مهندس تبادار با بیان اینکه خیران همراهان ارزشمند دولت برای توسعه مناطق مختلف و بهره مندی مردم از خدمات مختلف هستند، بر لزوم رسیدگی به مشکلات خیران و رفع این مشکلات تاکید کرد و افزود: توجه به جایگاه و نقش موثر خیران در جامعه نیازمند نگاهی جامع است.
وی ادامه داد: همه دستگاه های اجرایی باید در راستای رفع موانع پیش روی فعالیت خیران و ایجاد انگیزه بیشتر برای بهره مندی از نگاه نیک اندیشانه این سرمایه های بزرگ اجتماعی  تلاش کنند.
استاندار فارس  با اشاره به اینکه خیران نیک اندیش استان فارس و شهرستان لارستان در همه زمینه ها فعال هستند، گفت: انتظار دارم با بهره گیری از همراهی و حمایت خیران عزیز زمینه های لازم برای توسعه تولید، اشتغال، فضاهای فرهنگی، ورزشی، آموزشی، عمرانی و... در شهرستان لارستان فراهم شود.
مهندس تبادار با بیان اینکه عمران و آبادانی هر منطقه ای بستگی به مردم آن منطقه دارد، به ظرفیت های متعدد لارستان برای توسعه و پیشرفت اشاره کرد و افزود: بدون تردید فعالیت خیران عزیز این منطقه در حوزه های مختلف می تواند زمینه پیشرفت شهرستان را بیش از گذشته فراهم کند.
وی در این جلسه از معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس خواست مشکلات مطرح شده از سوی هیات مدیره مجمع خیرین سلامت لارستان را پیگیری کرده و زمینه رفع این مشکلات را فراهم کند.