به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، متن پیام مهندس اسماعیل تبادار خطاب به دکتر غلامرضا شریعتی به شرح زیر است:
استاندار محترم استان سرافراز خوزستان
جناب آقای شریعتی
حادثه حمله تروریستی و ناجوانمردانه به مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز که منجر به شهادت و مجروحیت تعدادی از هم وطنان عزیز شد، یادآور تهاجم غیرانسانی و ددمنشانه دشمنان این مرز و بوم در هشت سال دفاع مقدس و نشان دهنده تداوم دشمنی و کینه جویی بدخواهان ملت ایران است.
بی شک صفوف به هم پیوسته ملت رشید و نجیب ایران که تندبادهایی مهیب را از سر گذرانده است، با این رفتارهای مذبوحانه هرگز دچار رخنه نخواهد شد.
این تهاجم خصم آلود نشان می دهد که دشمنان این مرز و بوم، بر خلاف ادعاهای خود در زمینه حقوق بشر و مبارزه با تروریسم، هیچ اهمیتی برای حقوق انسان ها قائل نیستند و ریختن خون انسان های بی گناه را برای رسیدن به اهداف شوم خود که ایجاد وحشت و القای وجود ناامنی در سطح کشور است مجاز می شمارند.
مردم شریف استان فارس در برابر حادثه تروریستی اهواز، همدلانه در کنار مردم سربلند و صبور خوزستان خواهند بود و بی شک نقشه های شوم دشمنان این سرزمین که به زعم خود به دنبال به زانو در آوردن ملت ایران هستند، باطل خواهد شد.
اینجانب ضمن عرض تسلیت به جنابعالی و خانواده های معزز شهدای این حادثه و ابراز هم دردی با مردم استان خوزستان، از درگاه خداوند متعال برای آن شهدای والا مقام علو درجات و برای تمامی بازماندگان، صبر مسئلت دارم.