به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، مهندس اسماعیل تبادار در دیدار مدیرعامل بانک سپه که به منظور معرفی مدیر امور شعب بانک سپه استان فارس انجام شد، افزود: نگاه توسعه محور و راهگشای مسیر رونق تولید و اشتغال که در مدیریت ارشد بانک سپه وجود دارد قابل تقدیر بوده و امیدواریم این نگاه نیز در بدنه مدیریتی و کارشناسی این بانک در استان نیز ساری و جاری باشد.
استاندار فارس گفت: بانک سپه در حمایت از صنایع و واحدهای تولیدی که در زمینه اشتغال و توسعه استان نقش آفرین هستند پرتوان تر از گذشته ورود کند.
مهندس تبادار افزود: پرداخت تسهیلات کوچک شاید از عهده تمام مدیران برآید اما پرداخت تسهیلات به صنایع بزرگ در استانی چون فارس که دارای ظرفیت ها و پتانسل های فراوانی در حوزه های مختلف اعم از کشاورزی، صنعت و گردشگری بوده نیازمند مدیری مدبر و با دید وسیع است.
مهندس تبادار اظهار کرد: مدیریت شعب بانک سپه استان باید با تمام توان در راه توسعه استان قدم بردارد و در این راه نیز مدیریت ارشد استان نیز از هیچ حمایتی دریغ نخواهد کرد.
مهندس یدالله رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس نیز در این دیدار گزارشی از عملکرد بانک ها به ویژه بانک سپه در استان ارایه کرد و گفت: طرح اشتغال فراگیر یکی از سیاست های دولت بوده که انتظار می رود بانک سپه در این طرح با جدیت ورود کرده و تسهیلات مورد نیاز را تامین کند.
رحمانی ادامه داد: در طرح رونق تولید نیز بانک سپه می تواند با تامین تسهیلات مورد نیاز در رونق و توسعه استان مشارکت فعالانه تری داشته باشد.
مدیرعامل بانک سپه نیز در این دیدار گفت: بانک سپه آمادگی کامل دارد در طرح اشتغال فراگیر و طرح رونق تولید در استان ورود کند و منابع مورد نیاز را تامین نماید.
 محمدکاظم  چقازردی افزود: حمایت از صنایع بزرگ و تاثیرگذار استان در دستور کار هیات مدیره بانک سپه قرار دارد و در صورت معرفی از سوی استان حتما تسهیلات لازم پرداخت خواهد شد.
در این مراسم سعید منصوریان به عنوان رئیس جدید امور شعب بانک سپه در استان فارس معرفی و از زحمات رئیس سابق این مجموعه تقدیر شد.