به  گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، مهندس اسماعیل تبادار در ادامه سفر به شهرستان مرودشت با حضور در مسجد روستای حصار این شهرستان طرح گازرسانی به ۱۲ روستا را بطور همزمان افتتاح کرد.
این شبکه گازرسانی در ۵۵ هزار و ۸۹۲ متر و با اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان انجام شده است. 
با اجرای این طرح گازرسانی هزار و ۸۹۸ خانوار در روستاهای جونکی، رامجردی، رزمنجان، اسماعیل آباد، نصرآباد، مهدی آباد، گلی جان، قصر خلیل، حصار، قدمگاه، خوریجان و حسین آباد از نعمت گاز برخوردار شدند.
استاندار فارس در جریان افتتاح این طرح گازرسانی در جمع مردم روستای حصار هفته دولت را فرصتی برای دیدار با مردم و بیان خدمات دولت دانست و گفت: اساس و ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران پس از اتکا به عنایات خداوند بر حمایت و همراهی مردم استوار است.
مهندس تبادار با ابراز خرسندی از گازرسانی به این ۱۲ روستا ، عنوان کرد: طرح گازرسانی به ۲۲ روستای دیگر در شهرستان مرودشت نیز در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.
وی با اشاره به استفاده از انرژی‌ خورشیدی در بعضی نقاط این شهرستان، افزود: گازرسانی به مناطق مختلف نباید مانع توسعه بهره گیری از انرژی خورشیدی باشد.
نماینده عالی دولت در استان فارس همچنین از سرمایه گذارانی که با تامین اعتبار برای تکمیل این پروژه‌ها سرعت خدمت رسانی به مردم را افزایش می‌دهند تقدیر و تشکر کرد.