ه گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، مهندس اسماعیل تبادار در آیین افتتاح ۵۰ پروژه حوزه بهداشت و درمان که به صورت ویدئوکنفرانس در شیراز و ۲۱ شهرستان استان افتتاح شد، هفته دولت را فرصتی مغتنم برای ارتباط بیشتر مسئولان  با  مردم و شنیدن  مسایل و مشکلات از زبان آنها دانست و افزود: بلندآوازگی و برتری شهیدان رجایی و باهنر در تاریخ انقلاب اسلامی ایران به جهت مراوده صحیح آنها با مردم و ارایه بی تکلف خدمات به آحاد جامعه است.

نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به افتتاح مرکز جامع سلامت در شهرک رضوان شیراز، تاکید کرد: ضرورت پرداختن به عمران و آبادی در مناطق حاشیه شهر بیشتر از مرکز شهر شیراز است.
 مهندس تبادار با تقدیر و تشکر از خیر نیک اندیشی که با ساخت این مرکز جامع سلامت زمینه خدمت رسانی به مردم را فراهم کرده است، یادآور شد: خدمات درمانی، بهداشتی و پایش سلامت که در اختیار هر یک از مردم این منطقه قرار میگیرد به عنوان خیر جاری نصیب این خیر بزرگوار و خانواده او خواهد شد.
وی بیان کرد: البته زمینه اقدامات خیرخواهانه و نیک انریشانه در اقصا نقاط استان فارس وجود دارد و افراد فراوانی به انجام امور خیر و خدمت رسانی به هم نوعان خود مشغول هستند.
استاندار فارس با اشاره به جایگاه برجسته دانشگاه علوم پزشکی شیراز در  کشور و حتی در سطح بین المللی و همچنین حضور بیش از هزار استاد و نخبه در این حوزه ، بر لزوم تقویت زیرساخت‌های پزشکی، درمانی، بهداشتی و سلامت متناسب با این توان علمی در استان فارس تاکید کرد.
مهندس تبادار افزود:  تقویت زیرساخت ها در حوزه علوم پزشکی بی شک زمینه مناسبی برای توسعه توریسم سلامت و به تبع آن افزایش اشتغال در استان فراهم خواهد کرد.
استاندار فارس همچنین با ابراز خرسندی از افتتاح ۵۰ پروژه درمانی و بهداشتی در هفته دولت، توجه به سلامت را از مهمترین و ضروری ترین نیازهای زندگی انسان دانست