به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، مهندس اسماعیل تبادار در دیدار با پدر شهیدان غلامحسین، احمدرضا و محمدرضا ابوالپور مفرد افزود: اگر در جریان ناامنی های فراوانی که در منطقه وجود دارد آرامش و امنیت را در جمهوری اسلامی ایران مشاهده می کنیم همه را باید اول از عنایات خداوند و سپس حاصل خون شهدا و جانفشانی و ایثارگری همه جانبازان، آزادگان و ایثارگران بدانیم.

نماینده عالی دولت در استان فارس ضمن برشمردن سجایای اخلاقی شهیدان ابوالپور مفرد، یادآور شد: خانواده ابوالپور مفرد از ابتدا با دین، آیین و نظام همسایگی داشته اند و در پیروزی انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی نیز نقش آفرین بوده اند.

مهندس تبادار گفت: خانواده معظم شهدا که عزیزان و فرزندان خود را مشتاقانه تقدیم انقلاب اسلامی کرده اند اوج ایثار و گذشت را از خود نشان داده اند و همچون کوه در برابر شهادت عزیزانشان استوار و ثابت قدم ایستاده اند.

وی افزود: دست بوس شیرزنان و شیرمردانی هستیم که چنین فرزندانی را تربیت و تقدیم انقلاب اسلامی کردند و اگر خداوند توفیق دهد همچون روال گذشته هر دوهفته با این عزیزان دیداری خواهیم داشت تا از پندها و اندرزها و رشادات آن ها در مسیر خدمتگزاری به مردم بهره بگیریم.