به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، مهندس اسماعیل تبادار در دیدار پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با تاکید بر اینکه مدیریت ارشد استان فارس رسیدن به خودکفایی را از مهمترین و تاثیرگذارترین کارکردهای کمیته امداد، می داند، افزود: افتخار ما نباید افزوده شدن بر تعداد افراد تحت پوشش کمیته امداد باشد، بلکه باید با عملکرد مناسب در زمینه ایجاد اشتغال و خودکفایی، به آمار مددجویانی که از کمیته امداد جدا شده و خود به کارآفرین هستند افتخار کنیم.
  نماینده عالی دولت در استان فارس با یادآوری  اینکه در سال گذشته اقدامات مناسبی از سوی کمیته امداد در استان فارس انجام شده است، گفت: اختصاص تسهیلات اشتغالزایی و فراهم کردن زمینه های شغلی متعدد برای مدد جویان در دستور کار مدیریت کمیته امداد امام خمینی (ره) در فارس بوده که نتایج مطلوبی در پی داشته است.
مهندس تبادار همچنین با اشاره به پیشینه عمیق و ریشه دار امور خیر در استان فارس، یادذآور شد: گستردگی روحیه خیر و نیک اندیشی یکی از سرمایه های مهم استان است.
وی ادامه داد: خیران استان فارس در ابعاد مختلف آموزشی، درمانی، ورزشی، فرهنگی، راه و سایر امور فعال هستند به گونه ای که بیش از هزار میلیارد تومان اعتبار از سوی این نیک اندیشان به خدمات درمانی و بهداشتی در استان اختصاص داده شده است.
پرویز فتاح، رییس کمیته امداد امام خمینی(ره)  نیز در این دیدار با تقدیر از تلاش های انجام شده در استان و حمایت های استاندار فارس در جهت دستیابی کمیته امداد به اهداف پیش رو، گفت: کمک های مردمی استان فارس به کمیته امداد از میانگین کشوری بالاتر است که این به روحیه خیرخواهی و نیک اندیشی مردم این استان نیز مربوط است.
وی همچنین با اشاره به همکاری های دولت با کمیته امداد به جذب 100درصدی تسهیلات اشتغال مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) در استان فارس اشاره کرد و افزود: میزان جذب این تسهیلات در کشور 90 درصد بوده که نشان دهنده پیشتازی استان فارس در این موضوع است.