به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، مهندس اسماعیل تبادار روز یکشنبه در نشست شورای معاونان و مشاوران استانداری فارس به دوره های مختلف مدیریتی از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون اشاره کرد و افزود: امروز با شرایطی مواجه هستیم که تنگناهای فراوانی پیش روی ما قرار دارد و مدیریت این شرایط همت بالایی را می طلبد.
وی با تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته توسط معاونان، مشاوران و مدیران کل استانداری فارس تاکید کرد: با توجه به تاثیرگذاری معاونان، مشاوران و مدیران استانداری در هدایت و پیگیری امور استان باید تلاش کنند نقش آفرینی بیشتری داشته باشند.
نماینده عالی دولت در استان فارس همچنین با اشاره به بحران آب به عنوان یکی از موضوعات و مسایل مهم پیش روی کشور و استان گفت: امروز مدیریت منابع آب یکی از موضوعات مهم استان به شمار می آید که باید از هر اقدامی در راستای صرفه جویی در مصرف آب بهره جست.
مهندس تبادار در ادامه با تاکید بر لزوم استقرار و تقویت میزخدمت در استانداری، فرمانداری ها و دستگاه های اجرایی استان اظهار کرد: باید از این ظرفیت در راستای پاسخگویی آسان و سریع به مردم استفاده شود تا شاهد بلاتکلیفی و سرگردانی مردم در ساختمان های اداری نباشیم و ارباب رجوع رضایت کامل داشته باشد.
استاندار فارس  در ادامه با بیان اینکه به رغم محدودیت های مالی، اقدامات و کارها و پروژه های بزرگی در استان اجرا شده است، گفت: در شرایط امروز جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی یکی از اولویت‌های مهم استان است.
در این نشست مسایل و مشکلات استان در بخش های مختلف مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیم‌گیری‌های لازم برای حل موضوعات اتخاذ شد.