به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، مهندس اسماعیل تبادار در حاشیه بازدید از پردیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در جمع خبرنگاران با اشاره به بهره برداری از ۲ بیمارستان محلی در بخش کامفیروز شهرستان مرودشت و بخش سرچهان شهرستان بوانات در سفر وزیر بهداشت به استان فارس یادآور شد: این بیمارستان ها خدمات مختلف درمانی و آموزشی ارایه می دهند.

نماینده عالی دولت در استان فارس ادامه داد: همچنین دو طرح جامع سلامت در شهرستان آباده و بیمارستان 32 تخت خوابی کوار نیز از جمله طرح هایی است که در سفر وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی به فارس مورد بهره برداری قرار گرفت.

مهندس تبادار با اشاره به بازدید وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی از پردیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: باید با در نظر گرفتن راهکارهای مهندسی و بر اساس طرح جامع، مجموعه ای کامل و در خور دانشگاه علوم پزشکی شیراز، ساخته شود.

وی افزود: پردیس 200 هکتاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز باید بر اساس دارایی های این دانشگاه و کمک های استان و وزارتخانه به صورت باشکوه و جامع ساخته و مورد بهره برداری قرار گیرد.

نماینده عالی دولت در استان فارس با تاکید بر اینکه بهداشت و درمان و گردشگری سلامت یکی از بنیان های اساسی اقتصاد استان فارس محسوب می شود، گفت: دانشگاه علوم پزشکی شیراز یکی از دانشگاه های برتر کشور است که با وجود استادان و ظرفیت های بالای انسانی باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.