به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، مهندس اسماعیل تبادار در حاشیه افتتاح مجموعه گردشگری باکویه در شهر شیراز افزود: فراهم کردن زمینه لازم برای فعالیت بخش خصوصی مدنظر مدیریت ارشد استان قرار دارد و در این زمینه گام برمیداریم.

وی با بیان اینکه مدیریت ارشد استان از هر گونه سرمایه گذاری در راستای تقویت زیر ساخت‌ ها به ویژه در حوزه گردشگری حمایت خواهد کرد گفت: بدون تردید ایجاد اشتغال که امروز یکی از مهمترین دغدغه ها و اهداف پیش روی مسئولان کشور است، در سایه سرمایه گذاری‌های خرد و کلان تحقق می‌ یابد.

نماینده عالی دولت در استان فارس بیان کرد: امیدواریم با توجه به ظرفیت‌ های موجود، سرمایه‌ گذاری‌ های کلان تری در زمینه توسعه زیرساخت‌ های گردشگری شیراز و استان فارس انجام شود.

مهندس تبادار همچنین با تشکر از تمامی دست اندرکاران احداث مجتمع گردشگری باکویه یادآور شد: حفظ مناظر طبیعی در کنار نوآوری و تجدد،  ایجاد ۱۶۰ فرصت شغلی و فراهم کردن زمینه ای برای بهره مندی گردشگران و شهروندان شیرازی از نقاط برجسته این مجموعه گردشگری است.

وی افزود: با اجرای این پروژه زیرساخت‌ های خوبی در ابعاد مختلف فراهم شده که امیدواریم  با مدیریت مناسب از این زیرساخت‌ها بهره گرفته شود.